Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Fidelus Nieruchomości

ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 40a/5 Tychy

Mapa

797 223...

797 223 510

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Fidelus Nieruchomości to miejsce, gdzie wiedza, doświadczenie, charyzma i pasja ludzi połączona z wykorzystaniem nowoczesnego marketingu przekłuwa się na sprzedaż. Współpracę opieramy na partnerstwie, jasnych i czytelnych zasadach, a bezpieczeństwo transakcji naszych klientów to nasz priorytet. Każda przyjęta do oferty nieruchomość jest zweryfikowana pod kątem prawnym, odpowiednio wyceniona oraz opakowana w taki sposób, by wyróżniała się w gąszczu ogłoszeń. Naszą skuteczność potwierdzają setki przeprowadzonych transakcji oraz zadowoleni klienci. Zapraszamy do kontaktu :)

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Fidelus Nieruchomości

Filtruj

375 000 zł38,72 m² 9 684,92 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Żorskiej mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 38,72 m 2 na którą składają się: - salon...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł150,09 m² 8 528,22 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dąbrowy...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62,77 m² 31,86 zł/m²

Renata Machowska

Renata Machowska

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,77 m , położone na parterze przy ul. Konfederatów Barskich...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z opłatami 150 zł/mc Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny, wykonany wg. indywidualnego projektu, położony...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

Renata Machowska

Renata Machowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe M W doskonałej lokalizacji powierzchnia: 48,9m2 czynsz do spółdzielni: ok 968 zł w tym: zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 576 zł28,81 m² 9 600 zł/m²

Jakub Fidelus

Jakub Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Spacerowe - Spokój, wygoda i nowoczesność Kameralna inwestycja, składająca się z trzech wolnostojących budynków, stanowi kontynuację...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,40 m² 10 754,31 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przepięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej 45e w Sosnowcu o powierzchni 46,40 m , zlokalizowane na...

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,40 m² 5 471,38 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Władysława Opolskiego 1 o powierzchni 59,40 m budynek - blok jest po termomodernizacji, -...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,06 m² 28,96 zł/m²

Renata Machowska

Renata Machowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli dusisz się w małych przestrzeniach a poszukujesz mieszkania na wynajem to właśnie znalazłeś odpowiednie. Do wynajęcia komfortowe...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72,94 m² 3 838,77 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 72,94 m , zlokalizowane w centrum Sosnowca przy ul. Mościckiego ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 346 zł62,59 m² 9 400 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 17 o powierzchni 62,59 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,53 M2 - pokój 9,48 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 720 zł43,80 m² 9 400 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł259 m² 4 247,10 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom z basenem wśród zieleni Z przyjemnością prezentuję przestronny, w pełni podpiwniczony dom jednorodzinny z 2004 r z...

Szczegóły ogłoszenia

255 867 zł43,43 m² 5 891,48 zł/m²

Renata Machowska

Renata Machowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to idealna baza do stworzenia przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 794 zł60,51 m² 9 400 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 9 o powierzchni 60,51 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,96 M2 - pokój 15,56 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44,61 m² 51,56 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem postojowym w nowym budownictwie Opis mieszkania: mieszkanie jest nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 660 zł50,74 m² 9 000 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 15 o powierzchni 50,74 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,86 M2 - pokój 12,83 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 018 zł44,47 m² 9 400 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 25 o powierzchni 44,47 M2 termin zakończenia prac: 30.01.2027 termin przeniesienia wlasności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon...

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Sosnowiec ,ul. Jedności Na sprzedaż tradycyjny dwupiętrowy dom z garażem o powierzchni 230,90 m2 ,...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

715 000 zł143 m² 5 000 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal handlowo-usługowy W doskonałej lokalizacji - tychy, al. Niepodległości lokalizacja: lokal znajduje się w Tychach,...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,10 m² 53,91 zł/m²

Renata Machowska

Renata Machowska

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe M w centrum Katowic pod wynajem mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,10 m , na którą składają się: - salon...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 808 zł50,74 m² 9 200 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 2 o powierzchni 50,74 M2 ekspozycja: północny - zachód termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 412 zł63,08 m² 8 900 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 26 o powierzchni 63,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26,19 M2 - pokój 9,76 M2 -...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,30 m² 10 277,14 zł/m²

Beata Romek

Beata Romek

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starobielskiej w Bielsku Białej o powierzchni 43,30 m w dzielnicy Dolne Przedmieście...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 088 zł45,60 m² 9 980 zł/m²

Jakub Fidelus

Jakub Fidelus

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu przy. ul. Spacerowej w Kętach Mieszkanie nr 5 o powierzchni 45,60 m termin...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 796 zł73,08 m² 8 700 zł/m²

Sylwia Fidelus

Sylwia Fidelus

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 19 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.01.2027 termin przeniesienia własności do 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon...

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł1 250 m² 333,60 zł/m²

Jakub Fidelus

Jakub Fidelus

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana o powierzchni 1250 m 2 Działka o powierzchni 1250 m 2 , położona w Tresnej przy ul. Nad Jeziorem -...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij